Často kladené otázky

Stránku připravujeme

Zde se dozvíte nejčastěji kladené dotazy.
Pošlete nám dotaz.

Dotaz: Má systém nějaké omezení co se týká příspěvků, fotogalerií?

Odpověď: Nemá žádné omezení.

Dotaz: Jak dlouho trvá proces vytvoření nové školní prezentace?

Odpověď: Od počátečního kontaktu přibližně 2-3měsíce.

Dotaz: Jsem na svém webu limitován počtem kategorií?

Odpověď: Ne, v systému si můžete vytvořit libovolný počet kategorií a podkategorií.

Dotaz: Můžeme si spravovat obsah webu?

Odpověď: Samozřejmně, obsah si škola spravuje kompletně sama.

Dotaz: Naše škola má speciální požadavky na funkcionalitu systému, kterou jsem v přehledu nenašel, je možné ji doprogramovat?

Odpověď: Ano, máme zkušený tým programátorů, který do systému doprogramuje téměř cokoliv.

Dotaz: Jak dlouho a kde probíhá zašekolení uživatelů?

Odpověď: Školení probíhá u vás ve škole a trvá cca 2h. Za tu dobu jsou běžní uživatelé systému schopni si na stránky přidat vše co potřebují. Adminitrátor se školí zvlášť a jeho školení zabere zhruba 3h.

Dotaz: Má systém nějaké omezení co se týká příspěvků, fotogalerií?

Odpověď: Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s.